Voyager Menu

Voyager Menu (S60 5th) 1.51

Weź to co najlepsze z iPhone

Zalety

  • Strony aplikacji jak w iPhone
  • Łatwa zmiana kolejności ikon
  • Użyteczna lista zadań

Wady

  • Usuwa kilka standardowych ikon
  • Problemy z wydajnością

Bardzo dobry
8

Voyager Menu to darmowa aplikacja modyfikująca zachowanie menu telefonu. Przy jej tworzeniu inspiracje czerpano z interfejsu iPhone. Jeśli lubisz dobrze wykonane tematy na telefon, pobierz Voyager Menu.

Voyager Menu jest dostępne dla telefonów z systemem Symbian S60 5th, czyli tych z dotykowym ekranem. Po instalacji oprogramowania zmienia się ekran menu. Lista aplikacji, którą do tej pory przewijaliśmy do dołu, tak jak stronę WWW, jest dzielona na kilka stron. Symbolizują to kropki na dole ekranu. Aby przejść do następnej strony menu musimy przytrzymać palec w jednym miejscu wyświetlacza, a następnie energicznie przesunąć palec w prawo lub lewo.

Voyager Menu umożliwia również łatwiejszą zmianę ułożenia kolejności ikon w menu. Przyciskając napis "vMenu" na górze ekranu możesz przeciągać ikony na odpowiednie miejsca. Voyager Menu posiada prostą listę zadań do zrobienia, którą możesz czyścić w ten sam sposób co przesuwać ikony - przeciągając wykonane zadania do czerwonej ikony z koszem.

Voyager Menu mocno miesza w systemie ikon, przez co kilku z nich może brakować. Podczas testów pojawiły się niewielkie problemy ze stabilnością systemu. Generalnie jednak Voyager Menu działa bardzo szybko i gładko.

Jeśli nie chcesz rezygnować z ulubionej Nokii, ale lubisz eksperymentować z interfejsem, to powinieneś zainstalować Voyager Menu. Przynosi do Symbiana to co najlepsze w iPhone, bez innych denerwujących przywar systemu Apple.

Voyager Menu

Download

Voyager Menu (S60 5th) 1.51

Opinie użytkowników o Voyager Menu